| Style10000 a întrebat:

am o problema prin luna aprilie am fs diagnosticat cu un joc la ochii si a trebuit sa imi pun ochelarii.de vreo 2 saptamani incoa imi obosesc ochii foarte mult stau bulbucati si cand vreau sa ma culc nu pot sa ma culc ca inchid foarte greu ochii...ce ar putea fi? simt cum ar fi ochii se ridica sus si am impresia ca am gura stramba nu radeti da e doar impresie. de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| qwertpro a răspuns:

E de la ochelari. Ochelarii obosesc ochii.Este posibil ca ochelarii sa iti fie prea puternici.Incearca sa nu i porti cateva zile, si vezi daca problema mai persista.

| Mkz a răspuns:

Du-te la cei care tiau facut ochelari sa-ti faca un consult asta poate fi si din cauza tensiuni ochilor. Asta ar fi cel mai bine sa mergi la cei care tiau facut ochelari sa-ti faca un consult mai amanuntit poate e ceva mai grav, Doamne Fereste

| marco548 a răspuns:

Sunt CONSULTANT al firmei EDERA N.M. si iti ofer =MASCA CU LEVANTICA PT. OCHI=, daca utilizezi codul 4003878 poti sa-ti comanzi singur produsul.
Iti stau la dispozitie pentru orice lamurire.