| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema simt ca si cum ma arde cand urinez, acum probabil o sa spuneti ca am o infectie uinara dar nu este asa doarece am fost acum un an la doctor si am fost internat in spital trei zile mi s-au facut analize de sange, de urina si film si au spus ca nu am nimic.
Vreau sa va spun ca nu ma doare nimic nici in spate.
Va rog dati-va si voi cu parerea.
Mersi anticipat.
PS.eu nu cred ca este ceva grav avand in vedere ca am aceasta problema de aproximativ un an si ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Câtă apă bei?
Încearcă să bei mai multă apă.
Întotdeauna urinează după ce ejacu lezi. (nu mă lasă TPU să scriu cuvântul)
Spală-te cu săpun, zilnic, măcar o dată.
Dacă după o săptămână încă simți usturimi, mergi la doctor iar.

| anonim_4396 explică (pentru valentingb):

Nu beau tot timpul doi litri de apa pe zi recunosc dar cand ma hidratez foarte bine nu mai simt acea senzatie.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Așadar, hidratează-te.