| anonim_4396 a întrebat:

am răcit si am început sa simt o durere in piept, mi-e teama sa nu pățesc ceva, sa fie oare de la răceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Bea apa la temperatura camerei si ceaiuri dar sa nu uiti de theraflu sa ei inainte de culcare. presupun ca ai racit tare

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns (pentru Gafiţa_Ioana_1992):

Iti multumesc frumos, sa ai mare grija in perioada asta ce mananci este indicat sa mananci fructe si legume cand esti racit si supe

1 răspuns: