| Ady117 a întrebat:

Am și eu o întrebare...
Deci, am tăiat cu foarfeca puțin din pielea unui testicul ( ou ) și mi-a curs puțin sânge, acum se mai vede puțin rana, dar cred că se regenerează, nu?
Credeți că ar trebui să mai fac ceva?
Vă rog frumos să răspundeți cei care se pricep...
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Ai taiat din scrot nu din testicul (ala e in interior din fericire). O sa treaca, verifica doar sa nu se infecteze.

| Ady117 explică (pentru RoCkKiD):

Mulțumesc mult... M-ai liniștit acum laughing
Oricum am tăiat foarte puțin fără să vreau... Se vede puțin... Și atunci pe moment se accentuase o venă care până atunci nu cred că se vedea.
Mulțumesc pentru răspuns.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Ady117):

Nu cred ca exista vreun tip care sa nu se fi taiat vreodata, specificul zonei nu ajuta deloc cand vine vorba de epilat. happy