| MariusDogaru a întrebat:

Eu cand eram mic (de la 7 ani pana la 12 ani ) aveam un tic, mergeam pe marginea patului si incepeam sa sar in fund pe saltea asta imi afecteaza cresterea? acum am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Nu are nici o legatura stai linistit! laughing
Nu te ingrijora cu cresterea ai destul timp pana la 20 de ani!winking
Te pup, pa pa! :*