| JuSt222 a întrebat:

am si eu o intrebare...Imi cresc masele de minte iar in accea zona este foarte imflamat, ma doare la orice atingere.

Imi cresc toate cele 4 deodata, este normal sa faci febra? Mai nou am si durere cand inchit si transpir. Sunt unele dati cand transpir cand am geaca pe mine, cand dorm la pranz chiar si in somn + anumite frisoane. Cand ies de la cald la frig ( din inauntru afara) imi este foarte frig, acest lucru se intampa cam de 4 luni.

Mentionez ca nu este febra mare, doar asa putin caldut gen 38...

Este normal sa transpiri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| serenavand a răspuns:

Este normal cind tine maximum o saptamina.Ai face bine sa te duci mai repede la medic.