| claudiu95_8443 a întrebat:

am si eu o problema cu o ureche dreapta am fost prima data la ORL la un consult pentru ca imi vajaia urechea si ma intepa si mosu mi-a spus la ORL este doctor Primar La marie curie la budimex asa mosu mi-a spus la prima data la consult mi-a spus ca am otita medie cam de de aia imi vajaia urechea si ma intepa si mi-a dat amoxicilina 500 mg sau 620 mg asa scria pe medicament si de la un timp nu mai aud vajaituri sau ma inteapa urechea ca cand puneam castile la ureche ma intepa da acum pot asculta si la maxim si tare si nu ma mai inteapa si nici nu mai imi vajaituri noaptea cand a dorm insa am dat peste altceva acum laughing rolling on the floor peste un dop de ceara intr-o noaptea imi curgea urechea cu clei galben cam asa arata cleiul puteti sa imi spuneti de la ce este cleiul ala de la dopu de ceara sau de la otita ca e gros si galbenui cleiul e de la dopu de ceara daca imi curge e de bine adica se desfunda va rog eu spuneti-mi daca e de la dopu de ceara acel clei galben si gros e de la dopu de ceara adica mi se desfunda urechea ca acum aud ok cu urechea dreapta nu e infundata dau funda+vot promit 100% si puteti sa ma contactati la id-ul Apex_Predator2012@yahoo.com

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hiphopgirl a răspuns:

Da poate fi de la otita de atunci otita nu s-a retras in profunzime da desigur iti curge de la un dop de ceara dar nu ar fi bine sa asculti muzica la maxim caci urechea nu sa insanatosit complet ar fi bine sa-ti mai faci odata programare si sa vezi cum a evoluat