| claudiu95_8443 a întrebat:

as dori sa stiu si eu daca mi-a trecut otita medie ca inainte cand aveam otita medie ma intepa urechea rau si auzeam vajaituri si nu puteam dormi acum nu mai aud de loc vajaituri sau mai ma inteapa urechea dau funda daca imi ziceti daca mi-a trecut sau nu dau funda+vot promit din tot sufletelul meu ziceti-mi daca mi-a trecut ca inainte ma intepa si auzeam vajaituri la urechea dreapta da acum nu ma mai inteapa si nici nu mai aud vajaituri da mi-a aparut dopu de ceara ca am fost la control la al doilea control adica si a spus ca mi-a aparut un dop de ceara da vreau sa fiu sigur daca mi-a trecut otita medie pentru ca nu ma mai inteapa urechea si nu mai aud vajaituri acum inainte ma intepa rau si auzeam vajaieturi plss ziceti-mi daca mi-a trecut dau funda+vot promiot 100%

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu mai ai alea si nici dureri inseamna ca ti-a trecut, eu am avut otita si tot asa ca si tine am patit.