| hgfcxszdxfcgvhjkbbvcyxrttexcvhbj a întrebat:

am si eu o problema dc credeti ca tot timpul ma doare capul simt dureri la frunte, cand stau in pat nu ma doar dar cand ma ridic ma ia durerea de cap si stari de amenteala dar imi revin repede? rog seriozitate:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bogdan98tl a răspuns:

Ai probleme la ochi. Eu iti propun sa mergi la doctor pentru ochelari. Deoarece pe cat stai boala avanseaza. Daca mergi acum doctorul iti va da niste ochelari cu dioptriii destul de mici. Gandeste-te ca in fiecare zi problema ta avasneaza cu 0, 1. Adica ti se vor mari dioptriile atunci cand vei merge la doctor. Te rog grabeste-te. Daca ii porti acum vei purta cu siguranta niste ochelari cu dioptrii mici si ii vei purta vreo 2-3 luni sau poate chiar iti da doar niste picaturi. BAFTA!

4 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Poate fi datorita ochilor... poti avea tensiunea mare...sau poate fi de la dantura..eu te sfatuiesc sa consulti un oftalmolog mai intai daca nu ai nimic la ochi incearca la un stomatolog si apoi la un cardiolog.kiss

| BeyondTheMusic a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu ochii. sau lipsa de calciu...anemie, depinde happy Iti recomand mai multi doctori.

| Kei a răspuns:

S-ar putea sa fie de la ochi. Du-te la un control.
Stari de ameteala am si eu, in momentul cand ma dau jos din pat, care trec repede, insa, cu toate ca nu stiu cauza lor.

| xDStayStrong a răspuns:

Si eu am cam aceleasi simptome, numai ca pe mine ma doare intr-o parte a capului...am o durere ascutita care tine cateva sec sh dupa aia dispare, mi se mai incetoseaza vederea...inca nu m am dus la un doctor sa ma consulte