| Avadan_Alex_2002 a întrebat:

Am si eu o problema de ceva timp (1-2) simt usoare intepaturi (arsuri) deasupra penisului, si cateodata pe sub testicule, ele vin foarte frecvent cand urinez si cand fac efort sau alerg, ce poate fi? va rog spuneti-mi daca stiti ce am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Ai intretinut relatii sexuale neprotejate in ultima vreme? Oricum ar fi, mai bine mergi la medicul de familie si spune-i ce ai patit, sau daca iti este rusine la el, mergi la un alt doctor pe care nu-l cunosti.