| Madalin123654 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare cu care ma confrunt de ceva timp. cam sa zic e 2-3 saptamani. Cand alerg simt un disconfort in testicule de parca s-ar misca ambele in toate partile dar nu ma dor ci ma deranjeaza... dar atunci cand merg sau stau nu simt nimic. Chiar daca port boxeri largi sau stramti tot simt asa cand alerg. am aproape 16 ani, am cam 1.65. nu ma doare cand urinez dar tin sa mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala. Si atunci cand ma trezesc dimineata si alerg nu prea simt dar ma ia pe parcursul zilei ( cateodata )

Va rog cineva sa ma ajute!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și la medic de ce nu mergi?
Pa, pa.

| Lawliet14 a răspuns:

Poate e apendicita, dar n-ai cum sa pui un diagnostic fara examinari.

| Madalin123654 explică:

Nu am apendicita deoarece am facut.o.