| maimuta2010 a întrebat:

am si eu o problema.
De vreo 3-4-5 zile ma doare acolo pe langa coloana nu stiu sigur daca e coloana sau nu acolo in jurul fundului, cand ma aplec nu prea pot decat daca ma las pe genunchi si cand ma ridic trebuie sa ma sprijin de ceva ca daca nu simt ca pic din picioare, am stat ceva timp pe laptop pe burta vreo 5-6 ore in continuu pe zi pe burta cu coatele ridicate din cand in cand si coloana statea stramb din cat am inteles de la un vecin, apoi au aparut aceste dureri in jurul fundului..., va rog ma ajutati cu niste sfaturi, pareri?
DAU FUNDA! MULTUMESC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Clar, este de la statul orelor in sir la pc, nu-i deloc un lucru bun, am patit si eu, mai fa cate o pauza, succes!

3 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Te doare noada fundului, poate fi de la statul la pc, poate te-ai lovit si nu stii, nu e nimic, o sa iti treaca in cateva zile. Dar oricum mai lasa pc.fa niste pauze. Bafta

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Ahh e noada fundului.Crede-ma am patit-o si eu, si nu mi-a placutlaughing
E doar o durere temporara de la statul pe scaun

| maimuta2010 explică:

S-ar putea sa fie si noada fundului? daca da, nu am picat, sau chestii de genul.