| cosmo123 a întrebat:

am si eu o problema. ma ustura varful penisului si am o bubita. ce sa fie?
Am 16 ani(fac 17 peste o luna) de ceva timp, am o bubita in varful penisului, si nu dispare, iar acum simt niste usturimi in uretra externa, chiar si cand urinez.

am mai avut asa o senzatie la inceputul anului si atunci am fost la doctor. mi-a dat o crema si iste pastile. usturimea a fost disparut, dar bubita aceea tot acolo a ramas(dar nu ma deranja deloc) tin sa mentionez ca pe la varsta de 13-14 ani eram dependent de masturbare, dar de la varsta de 15 ani nu am mai fost, deoarece am reusit sa ma controlez.
ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o INFECŢIE genitală!

Mergi la un control la medicul dermato-venerolog pentru diagnostic şi tratamentul adecvat.

Toate cele bune şi multă sănătate.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevăratul ajutor vine de la medicul dermatolog, trebuie să te vadă pentru diagnostic și tratament specific.
Sănătate!
Pa, pa.

| Maxim96 a răspuns:

Mai mergi la medic si vezi ce o sa-ti spuie