| VrRos50 a întrebat:

Salut TPU.
Am suflat nasul mai tare și a doua oară când să îl mai suflu am simțit puțină durere.Ce s-a întâmplat mai exact?
Și încă o întrebare. CUM să fac să nu îmi mai curgă nasul și strănut încontinuu? Cred că am strănutat de vreo 200 ori, am luat un microb cred.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Posibil sa ai o alergie. Mergi la medic, sunt analize care se fac ce îți pot spune mai multe.

| 1997onur a răspuns:

Mergi la medicul de familie nu te juca cu sănătatea ta ai grija de tine spune-i simptomele pe care le ai și acolo sigur la doctorul tău de familie îți va ceva sa nu mai strănuți in halul asta wtf 200 ori acum am citit mai clar pai ce mai stai? O sa se agraveze mâine du-te la prima ora bagă o fuga pana acolo bafta ai grija de tine

| VrRos50 explică (pentru 1997onur):

Am exagerat și eu. De vreo 100 ori cred ))

| 1997onur a răspuns (pentru VrRos50):

Nu-i nimic stai liniștit ))))