| Balonaseplutitoare a întrebat:

am un ganglion inflamat de vreo 2 saptamani si nu stiu ce sa ii fac sa treaca.
Mentionez ca am fost racit, am avut amigdalita.
Mentionez ca inainte sa imi apara acest ganglion, am fumat o tigara.
Ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Am vazut ca ai mai pus aceasta intrebare si ti am mai raspuns. De ce nu mergi totusi la medic? La medicul de familie macar, in felul asta te ai linisti