| Polinco a întrebat:

Am vazut astazi pe penis ca mi-a iesit un fel de bubita cam mare si ma doare foarte tare cand o strang, cred ca este un furuncul, nu stiu. Tin sa mentionez ca imi fac **** cam des. Imi puteti spune va rog frumos ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil de la prea multa mastur bare te-ai ranit si s-a infectat.
Ideal este sa te speli de2-3 ori pe zi cu apa calda si sapun si sa astepti sa treaca, fara sa te mai masturbezi.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este un coș nu te lua după ce a zis utilizatorul anterior, sa il tai, lasa l acolo că se va usca in timp.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Are dreptate colegul. Stai liniștit și se va trece singur.

| Polinco explică (pentru munteanuionvictor):

Acuma mi s-a facut cam rosu deparca ar fi cu sange in el