| Bogdannn2004 a întrebat:

are ceva daca azi am mancat clatita din fulgi de ovaz, adica 50g fulgi cu un albus de ou facut pe tigaie fara ulei? In rest mananc sanatos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca tu mananci clatite din fulgi de ovaz si albus si iti faci griji ca ai mancat nesanatos fata de ce mananci de obicei, inseamna ca majoritatea ar trebui sa fim morti pana acum laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are nimic.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, te ingrasi cu 10kg si mori maine.