| Gaby445 a întrebat:

Salut TPU! As vrea sa ma ingras si nu stiu cum, tin sa menționez ca am un metabolism foarte rapid, daca cumva mai pun ceva pe mine, si dupa o las mai moale cu mancarea, slabesc, daca e cineva care e in domeniu sau are idee ce ar trebui sa fac, as fi foarte recunoscător. Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea ai ce să faci.

| mi25 a răspuns:

Daca esti sanatos si faci si ceva sport, nu trebuie sa te ingrasi. O sa ai timp cand inaintezi in varsta. O sa te ingrasi fara sa vrei.