| ToTuleOK a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce sa fac sa scap de cosuri deoarece imi place de o fata si mie cam rusine cum arat cu ele pe fata as vrea sa ma fac mai frumos pentru ea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

Poati sa mergi la farmacie sa ceri diferite solutii pentru a scapa de cosuri. Poti vizita si un dermatolog

Daca vrei un tratament natural poti incerca o masca pe baza de argila se tine cam 20 de minute pe fata dupa se spala cam in 2-3 saptamani se vad rezultate

| Xtal a răspuns:

Mai bine de cat sa scapi de cosuri ti'ai taia fata.

| ToTuleOK explică (pentru Xtal):

Really! Ceva mai tampit n-am auzit in viata mea

| Syaaa a răspuns:

Du-te la dermatologthinking sau incearca ceva retete naturiste happy. Baftaa!laughing)

| MicutaLui a răspuns:

Bea multa apa. ajuta foarte mult si nu numai pentru cosuri in general daca vreai sa ai o fata curatawinking