| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa m-ai cresc in inaltime.Am 13 ani fac 14 ani in Octombrie si am 1.72 cum sa cresc mai mult in inaltime? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Esti foarte bine, inotul si baschetul ajuta foarte mult. Sigur o sa mai cresti happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja esti prea inalt la varsta asta. Vrei sa il depasesti pe Ghita Muresan?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da, e probabil să mai crești până în jurul vârstei de 20 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TY magnatilor

| BadAngel3 a răspuns:

Vrei sa cresti cat o girafa?

| Vofuse a răspuns:

Este bine! Lasa corpul sa creasca natural. Eu am aproape 15 ani si sunt mai scund decat tine! Depinde si de fizionomia parintilor.

| MeRiLoXx a răspuns:

Deocamdatã eşti destul de înalt, zic eu.