| devil2279 a întrebat:

Cum sa mai cresc in inaltime? Am abia 1.72 si 17 ani. Si nu incepeti cu baschet ca nu am unde sa fac.

2 răspunsuri:
| Cojolino a răspuns:

Se poate realiza prin exercitii fizice dar nu iti recomand sa faci de capul tau, poti lega niste saculeti de nisip de 1 kg de fiecare picior si stai cateva minute atarnat de bara sau cat rezisti poti face inot, ciclism si dupa efort e bine sa te odihnesti sa dormi in pozitii corecte pe o suprafata destul de ferma
Depinde si de organismul tau si nu te forta poti avea probleme la genunchi si coloana! E bine totusi sa vorbesti cu un specialist : fizioterapeut ..etc.

| rebecamariah a răspuns:

Buna ai putea sa faci handbal pentru ca esti destul de inalt. daca te apuci ai putea creste cativa cm bafta.
Funda?