| MaCacCuZeama a întrebat:

Astazi am baut vreo 2 litri de vin, 3 beri, am mancat o punga de corcoduse, un iaurt, niste suc de morcovi facut in casa si o portie de ciorba. Acum as vrea sa ies in oras dar ma intreb daca o sa am probleme cu burta. Sa ma risc? Nu se gasesc toatele publice nicaieri sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sigur vei avea problema cu burta, eu nu as risca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! ce nume ai laughing laughing laughing
Vomita daca esti plin!
Cine te-a pus sa bagi atata lichide?
Corcodusele si iaurtu dai in diaree laughing laughing
Faci ce vrei!
Succes!

| sayWhaaat a răspuns:

Stai in casa, ca e groasa.

| freemind154 a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara un plic de smecta, sau 2, apoi poti iesi