| Dav231 a întrebat:

Astazi la scoala a inceput sa ma doara de la cot pana sus in partea dreapta din spate, era o durere cam insuportabila, mi-a trecut dar am ajuns acasa si acum a inceput sa ma doara in piept, orice fac ma doare in piept, chiar si cand respir.
Ar putea fii din cauza ca : Am dormit cam prost,
Ieri am stat mult la pc cocosat.
Am ceva ( o boala sau ceva)
Si acum nu stiu ce sa fac, mama a zis ca nu pot sa am ceva la plamani ca am fost acum 1 luna la medic si mi-a zis ca totul e in regula, dar de atunci se pot face tot felul de boli.
Ce parere aveti?
P.S: Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nicola_Darius_1990 a răspuns:

Eu zic sa te duci la o consultare. Cel mai bine pentru ca nu ai de unde sa stii dar asta doar daca te doare tot timpul. Sau sa iti iei ceva pastile pentru plamani sau piept. Nu stiu totusi ar fi bine sa mergi la o consultatie.

Ps sper ca te.am ajutat