| Varsson a întrebat:

Azi cand mancam peste, am inghitit ceva, nu cred ca era os. Si ma doare burta. Ce sa fac sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Buna! Poti lua Aloe Vera, pentru detoxifiere, deoarece este posibil sa fi facut o indigestie! Da-mi add pe lazarescu_constantin si vorbim mai multe! Bafta man!

1 răspuns:
| AndreeaDiana0412 a răspuns:

Pe mine cand ma doare burta iau niste pastile Rennie. La mine functioneaza.