| anonim_4396 a întrebat:

baietii care au rezolvat problema cu stoparea caderii parului va rog frumos sa imi spuneti si mie ce sa fac.va rog doar cei care au trecut prin asta.multumesc anticipat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Sunt sampoane sprayuri si tot felul, de ce nu cauti pe google? E mai simplu.

| comsacodrut a răspuns:

Mama se da cu miere pe par si cu lime

| MădălinaDinu a răspuns:

Sunt fată, dar cred că e valabil și același sfat. Cumpără un șampon specializat în căderea părului (GLISS), și dacă ești nevoit folosește și Balsamu sau crema reginerativă tot pentru căderea părului.

| cristi966 a răspuns:

Pot sa caut pe google dar vreau sa stiu din cei care au reusit sa treaca de asta pentru ca acolo isi fac reclama. voiam sa stiu de la cei care au stiut/stiu ce sa faca

| Alice789 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa stii ca este normal sa iti cada aprox. 100 de fire pe zi. Este o problema daca iti cade mai mult...Iti sugerez sa mergi la un plafar si sa iei sampon si lotiune contra caderii parului. Functioneaza mult mai bine decat cele din magazine, care contin multe substante chimice. Succes!

| MissKitty16 a răspuns:

Cauta pe google solutii sau da-te cu ulei de argan