| ashley26pink a întrebat:

Hello TPU! Am 12 ani, si nu stiu de ce, dar ma cam doare sanul stang. Poate fi de la inima? Sau datorita faptului ca inca ma dezvolt? Acum un an am mai fost la doctor si i-am spus ca ma mai dureau ambii sani si mi-a spus ca este din cauza ca ma dezvolt. Poate fi alta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mymed a răspuns:

Cel mai probabil e din cauza cresterii sanilor
http://www.mymed.ro/durerea-sanilor-mastodinie-mastalgie.html

4 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Poate fi daca tu insisti big grin; ai incredere in corpul tau si sustinel cu ganduri bune, spune-i ca-l iubesti!, ca e frumos si sanatos! si o sa observi ca iti raspunde la fel! happy

Răspuns utilizator avertizat
| SweetAngel2012 a răspuns:

Stai linistita ca nu e de la inima te dezvolti si tu

| FoxXy_5632 a răspuns:

Pisi nu ai nimic stai linistita te dezvolti si dezvoltarea e dureroasa oricum bababa sufera la frumusetehappy