| HeartBeat_5869 a întrebat:

Am înțepături la sâni,azi m-a ințepat destul de tare sânul drept si in lateral si acum mă ințeapă cel stâng, tot așa in lateral.Despre ce problemă este vorba? Aveți idee? Astept răspunsurile voastre.Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai aici un articol destul de bun care ar putea sa te lamureasca:
http://www.donna-medicalcenter.ro/blog/durerea-de-sani.html
Sper sa nu fie nimic serios!

| ThePuffy a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema, pe mine ma inteapa sanii daca stau pe spate destul de mult, si dupa ma ridic laughing

| Andre00 a răspuns:

Ești sigură că nu ești în perioada de dinaintea menstruației?

| HeartBeat_5869 explică (pentru Andre00):

Da,sunt sigură plus că nu e prima dată când pățesc asta.

| Andre00 a răspuns (pentru HeartBeat_5869):

Sincer,nu știu ce ai putea face în afară de a merge la ginecolog, poate e vorba despre vreo dereglare hormonală.

| HeartBeat_5869 explică (pentru Andre00):

Mulțumesc foarte mult pentru ajutor! Toate cele bune!

| Andre00 a răspuns (pentru HeartBeat_5869):

Sper să nu fie nimic grav, succes! happy