| Stefygg a întrebat:

de 3 saptamani fumez tigare electronica...Si cam de 2 saptamani ma jeneaza inima sau plamanii si am frisoane..Se poate sa fie cancer-tbc ceva grav sau o simpla raceala sau pana ma obisnuiesc cu lichidul? Am 18 ani. Fumez de 2 ani tigari normale si acum de 3 sapt tig electronica...

Se poate sa fii iritat plamanul? Nu cred ca se poate face cancer asa de usor..Va rog ajutor

Mentionez tongueana saptamana trecuta am fumat lichid(aroma) de proasta calitate din lipsa de experienta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Țigara electronică este o altă otravă, renunță complet la fumat!
Hai că poți!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Fa o raza la plamani si lasa tigara electronica ca e la fel de periculoasa ca si tigara normala

| Azµre a răspuns:

Vezi medicul, poate fi vorba de altceva.

| charleslouboutin a răspuns:

Tigarile electronice sunt la fel daca nu mai toxice decat cele obisnuite. Asta asa ca sa stii.