| Barbie_9607 a întrebat:

Nu inteleg de ce imi e scarba de tigari. Fumez de vreo 3 saptamani, cate o tigare maxim 2 pe zi, mentionez ca sunt zile cand nu fumez deloc. Si azi nu stiu de ce, dar, pur si simplu imi era scarba. Precizez ca nu am fumat doar un tip de tigari, si azi am fumat kent dar am mai fumat pana acum si nu am avut nici o problema.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să renunţi la ele.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Daca nu simti nimic, renunta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Draga mea, de ce te opui tu naturii?!? Corpul tau spune nu si nu, tu spui da, da! Lasa-le naibii ca nu sunt bune la nimic.Nu vezi ca acum fumatorii sunt priviti ca ciumatii, sa stea separat de ceilalti? Daca mergi la o petrecere trebuie sa iesi afara sa fumezi, fie ger fie canicula, daca sunt nefumatori in casa, trebuie sa mergi in bucatarie sau pe balcon! A trecut moda asta. Cei care mai fumeaza se muncesc sa se lase si nu pot! Si ca sa nu fie singurii viciosi, indeamna si incepatorii sa se nenoroceasca! Fi fata desteapta si cunoaste-ti interesul! Daca inveti sa fumezi si devi fumatoare iti faci si rau la sanatate si-ti arzi si banii! Mai chibzuieste!

| yellowalien a răspuns:

Pai de ce nu renunti de tot daca nu simti nicio placere? thinking

| Luori a răspuns:

Pentru ca fumezi doar sa consumi tigari. Plamanii nu iti cer, deci tu nu ai de ce sa fumezi! Nu fi fraierica, lasa-te acum cand nu iti este greu. Nu esti mai "smechera " daca fumezi!winking

| vlaaddd a răspuns:

Probabil din cauza ca ai amestecat tot felul de tigari.

Dar cu ocazia asta, de ce nu te lasi de fumat?
E pentru sanatatea si banii tai.