| DyDy85 a întrebat:

Cate kg sa am la 1.50 m?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Normal ar fi sa ai 40, iar pentru fotomodele este inaltimea(adica ultima parte 50cm-20kg=30kg.)

| DyDy85 explică (pentru TrustStyle):

Multumesc mult de ajutor, credeam ca sunt cam slaba, am vreo 37-38 kg

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna.
Daca esti perfectionista atunci maxim 50 de kg.

Take care.

| DjGioka a răspuns:

Depind de tine! Daca tie foame laughing, poti sa ai peste... 50kg! Eu am 1, 70 si putin si am aproape 50kgwinking si apropo am 12 ani (baiat)

| AnaBonteanu a răspuns:

Pai 37-40 cam sa ceva

| MalinaM a răspuns:

Ideal ar fi vreo 40.