| bibu_5356 a întrebat:

:*.
am 13 ani...si am 1.50.cam cate kg trebuie sa am?
multumesc:*

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poi din inaltime se scade 10..dEci ar trebui sa ai 40 de kg...winking

| anaid a răspuns:

In jur de 40 kg... dar acum daca este mai mult sau mai putin cu 1-2 kg nu cred ca e o nenorocire...

| JackieSue a răspuns:

E foarte bine cat ai.
Si scuze ca m-am gasit sa comentez tocmai la intrebarea ta, dar nu inteleg ce e "moda" asta sa intrebe toata lumea "am x kg si x ani ...cam cat ar trebui sa am?"
De ce nu e lumea multumita cu kilele ei?
Trist sa vezi numai copi.
A venit unu ` cu intrebarea asta, gata asalt de d`astea cu kile.straight face

| Elly4all a răspuns:

...la francezi se zice ca trebuie sa ai cu 10 mai putin decat inaltimea.pe cand la englezi trebuie sa ai cu 5 mai putin. dar nu iti bate capul cu asta trebuie sa ai in jur de 40-45winking

| catalina_2916 a răspuns:

Ba nu.se scade 20 la copii...la adulti se scade 10.ar trebui sa ai intre 30-35kg.

| Stixie a răspuns:

Eu am 14 ani şi 45 de kg.Cred că la vârsta ta vreo 40-41-42-...thinking ceva de genubig grin

| roksyk a răspuns:

Eu am 12 ani si 1, 57 m, dar numai 38, 6 kg. Si sunt slaba. Deci as zice cam 45.

| roksyk a răspuns:

Eu am 12 ani si 1,57 m, dar numai 38,6 kg. Si sunt slaba. Deci as zice cam 45.

| andreea89 a răspuns:

100, deci mai lucreaza...si sa nu fi indignata de raspuns ca de, la o asa intrebare altul n-am gasit.

| lick a răspuns:

Eu am auzit ca se scade 10... e bine oricum ai fiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca 40-43. Ceva de genuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai deja esti foarte gerasa.graso.mananca mai putin. ce bag iatata in tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si 1. 50 si 60 de kg dar sa stii ca si madonna lady gaga kiley minogue jenifer love hewit shakira nu au mai mult de 1. 52 respectiv. 1. 60

| ddd a răspuns:

In jur de 40batting eyelashes pentru se scade 10 din inaltime.deci 40 ar fi greutatea. Perfecta big grin :*

| bibu_5356 explică:

Scz... m-am exprimat cam gresit...am 1.50 m...laughing...eu am 41 de kg... dar nu sh daca e bine.sau nu.blushing