Întrebare recomandată | MihaelaDart a întrebat:

Ce medic ginecolog bun imi recomandati si la ce clinica/cabinet particular il/o pot gasi? Sa fie din Constanta. Cam cat costa consultatia?

Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Pai cei mai buni sunt cei din Bucuresti sau Iasi dar ar fi bun acolo, in orice caz, doctorul Ciomu este foarte bun si nu cred ca trebuie programare depinde de cate persoane vin

| MihaelaDart explică (pentru Trandafirii):

Sunt si in Constanta ginecologi buni, desi i-am uitat dupa nume care sunt. Nu ma pot deplasa pentru o simpla consultatie in tara. Daca as fi avut vreoo urgenta si sanatatea mea era pusa in pericol, atunci da, as fi consultat mai multi medici si din afara Constantei.

Mai astept raspunsuri oricum.

| Nyc18 a răspuns:

Dr. Ciomu

| Mpcdej a răspuns:

Dr. Bulangiu. Are cabinetul pe malul marii.

| MihaelaDart explică (pentru Mpcdej):

Intrebarea nu este in categoria Amuzante/Trivia... abtine-te te rog, daca nu stii, nu raspunde.