| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa ma las de fumat? am incercat si cu tigara electronica,cica merge, dar degeaba!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoxKnkK a răspuns:

Fratele meu a scapat de fumat...in loc sa fumeze tigarile lea mancat si normal ca a fat la rade toata ziau si de atunci nu sa mai atins de ele..ca asta e scopul,,

| StefanCristi55 a răspuns:

In primul rand iti trebuie ambitie, si ar trebui sa-ti ocupi timpul in care fumezi cu altceva

| Mihaitza099 a răspuns:

Deci daca ai bani si vrei sa iti iei tigari ia-ti altceva

| mikomin a răspuns:

Nu pot... aveam banii in mana si imi era foarte foame...dar tot la tigari m-am dussad

| DianaRaluca18 a răspuns:

Vointa! Daca ai asta si iti impui sa nu mai faci un anumit lucru, merge.