| Emmett a întrebat:

Ce trebuie sa mananci daca suferi de dischinezie biliara si colon iritabil? Stiti ce ceai poate sa amelioreze durerea? Multumesc, va raman dator.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BadSirChaos a răspuns:

Mai intreaba cativa inainte sa incerci, dar, cica ceaiul de menta ar ajuta putintel, cand vine vorba de mancare, nu manca chestii cu grasimi prea multe deci mananca ceva gen pilaf sau paine cu branza si vorbesc serios cand zic de paine cu branza, nu strica nimanui, fa o vizita doctorului inainte.

3 răspunsuri:
| andreiGT a răspuns:

Sall nu stiu

| Emmett explică (pentru andreiGT):

Prostule! Nu sti? Nu scrie! Vrei sa scrii? Cauta alta intrebare!

| Emmett explică (pentru andreiGT):

Eu vorbesc serios acum. Nu glumesc cand e vorba de sanatate. Tu vrei sa glumesti, nu? Pai du-te in pielea goala afara si danseaza!