| Mario2014sv a întrebat:

Cine imi zice o dieta după care a slăbit macar 10 kg, rapid, în maxim 2 luni, dar sa nu te ingrasi inapoi dublu? Dar sa nu conțină lucruri scumpe sau greu de gasit, pastile si alte chestii...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o dieta de pe fata pamantului nu-ti poate garanta ca nu te ingrasi dupa ce o faci, totul depinde de tine, de cat bagi in gura!
Cauta dieta Pierre Dukan pe internet, si vei gasi tot despre ea, cele 4 stagii si cum trebuie sa o mentii, mancand continuu asa cum scrie aoclo, ca sa nu pui la loc greutatea.
Nu uita ca trebuie sa faci si multa miscare!

Uite aici:
http://dietadukan.ro/

| peperonies a răspuns:

Daca nu vrei sa te ingrasi trebuie sa te opresti din mancat chestii care ingrasa.
cum ar fi: zahar, faina, orez, cartofi, cereale. daca le elimini nu o sa mai fii gras.
daca le introduci inapoi in alimentatie o sa te ingrasi din nou.

| Butin a răspuns:

Dieta rina o lauda multa lume