| Adelina102 a întrebat:

Cine a slabit maxim 5 kg intr-o saptamana-2? Si cu ce dieta? sau pastile sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Panda a răspuns:

Eu am slabit 3 kg pe saptamana. Fi atenta trebuie sa mananci pana in 1000 de calorii si sa bei multe lichide... si nu manca seara.

4 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Eu am slabit 10 kg in 3 luni. Am fost de 3-4 ori p saptamana la aerobic, am baut multa apa (3-4 L p zi ) si evident mancam foarte putin. Fiind vara mancam multe fructe si iaurturi sau biscuiti Belvita sau lapte cu cereale Fitness.

| Heidii a răspuns:

NU ai sa slabesti niciodata 5 kg intr-o saptamana sau cel putin nu sanatos! NU folosi pastile mai! Stiu ca ai mai auzit asta de multe ori, dar crede-ma ca nu iti fac bine! Fa mult sport si mananca sanatos dar cel mai potrivit ar fi sa te duci la un nutritionist pentru ca noi nu suntem specialisti! Te pup!:*

| RalucaAllen a răspuns:

Heidii are dreptate! nu e sanatos sa slabesti 5 kg intr-o saptamana...recomandat ar fi sa aslabesti 5 kg intr-o luna. daca slabesti rapid iti vor aparea vergeturi! partile sa Nu folosesti! omul are nevoie de multe proteine, si duoa cum a sous heidii fa mult sprt. fa exercitii fizice acasa, sau alearga in parc sau undeva pe o pasune, la tara unde aerul e mai sanatos! sper ca ti-am fost de ajutorhappybig grin fundita?big grinhee hee

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com