| mariaaa a întrebat:

Buna imi puteti recomanda niste pastile de slabit? dar sa nu fie nici foarte scumpe... Va multumesc! fundita!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Acai http://www.acai-romania.com/
sau PERFECT SLIM :
http://perfectslim.ro/? gclid=CIO31tTugacCFUkhfAodzRoEew

e doar 79 ron

si eu amn utilizat si sunt grozave.
funda?:o3

te rooooogggg;;) :*

o zi buna! >:D

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Super slim
Colonhelp

| andra_3837 a răspuns:

Nu iti recomand pastile...pentru ca dupa ce te apuci de luat o sa pui dublu pe tine... mai degraba faci sport:exerciti de rezistenta, alergat si altele

| anymaria_9985 a răspuns:

Mai bine nu lua pastile ca nu sunt foarte indicate. dupa fiecare masa bea un pahar de apa plata cu jumatate de lamaie stoarsa, da rezultate te asigur:*

| deea1997_1491 a răspuns:

Bai parerea mea ar fi sa nu iei pastile sincer poti face alte boli sau ceva de genu asta