| ninul a întrebat:

Cineva mi-a spus niste exercitii gen bicicleta pentru a lucra niste muschi, insa nu am inteles exact cum se fac acele exercitii. Voi ce stiti? Vreau sa scap si putin de burtica...sa lucrez abdomentul. Nu sunt o persoana grasa, dar vreau un abdomen mai lucrat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Flavyuseduard a răspuns:

Salut, unu la mana : pe abdomen e grasime care trebuie arsa intai (daca nu o arzi poti face 1000 de abdomene pe zi si tot degeaba) doi la mana : fa-ti un program de exercitii ( pe net e plin de ele) si in rest ai grija cu alimentatia e foarte importanta ( cand ai tricoul ud leoarca atunci inseamna ca faci progres ), succes!