| miky1804 a întrebat:

va rog ajutati-ma! cum scap de "burtica"? am incerkt sa manank mai putin si sa fac niste exercitii pentru abdomen sh am reusit sa "mai dau ceva jos"...nu sunt grasa dar am "burtica"asta care ma enerveaza.ajutor.plz.ms:*

Răspuns Câştigător
| Schweitzer a răspuns:

Eu cred ca o mica dieta combinata cu un program de fitness sau ceva exercitii usore ar merge de minune. Neaparat sport, este cea mai buna metoda de a slabi. Iti pun aici si niste articole cu diete si exercitii pe care le poti face acasa: http://divalife.ro/category/dieta
Sper sa iti fie de folos!
Spor la dat burtica jos!

2 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

Cauta pe google Mike Chang workouts
o sa te ajute.eu sunt baiat si le fac de o luna si am "patratele" deja.
Funda?

| Liviues a răspuns:

Pai cred ca un regim ar fi okey, sa nu mai mananci dupa 6 seara, sa incerci sa iei mesele regulat in fiecare zii, si sa alergi 30 d minute in fiecare zii si vei vedea rezultatele