| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
Cum as putea să îmi readuc pielea la culoarea inițială dinaintea bronzului creat de soare? Am auzi că e o operație cu laser cu CO2.
Aș vrea să știu ceva despre aceasta operație:
1. Cât costă?
2. Efectele sunt permanente?
3. E dureroasă?
Alte metode în afara de acesta operațiune cu laserul nu mai exista?
Ceva cu creme, sau remedii naturale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cine te ia de prost si rade de tine, ca numai prostii scrii!
Bronzul solar nu se ia cu laser, nici cu epilare, nici cu spalat pe dinti, doar cu apa calda si sapun, spalandu-te zilnic si frecandu-te bine!

Răspuns utilizator avertizat