| benybiro112 a întrebat:

cum pot sa slabesc? Am 17 ani peste 2 luni fac 18 si vreau neaparat pana fac 18 ani sa slabesc in maxim 2 luni sau pana la vara am 1.85 si 90 kg si vreau sa slabesc pana la 80 va rog frumos din suflet spuneti-mi un orar cand pot manca ca eu de la 5 dimineata pana la 3 dupa amiaz is la lucru si doar la 11 mananc, stiu e program naspa dar va rog vreau neaparat sa slabesc apropo nu vreau sa imi dati sfaturi gen du-te la sala, fa sport nu am posibilitate sa merg la sala si sport nu prea fac va rog din suflet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Stii ca la baiet daca ai 1.85 trebuie sa ai 85 kg? Daca vreau sa mai slabesti 5 kg mananca putin si des si nimic dupa ora 18. Daca ti se face foame poate fructe.

| Alexandra23234 a răspuns:

Și eu am avut un program asemanator. mâncam doar avocado ...totul fiert, așa am slăbit 15 kg ( nu mâncam mult) acum nu știu cât de sănătos e dar așa am slăbit.