| anonim_4396 a întrebat:

Cam de o luna nu mai mananc nimic dupa masa de amiaz.Deci eu mananc doar dimineata si la amiaz fara gustari doar 1-2 mere pe zi pentru ca vreau sa slabesc(sar si coarda) si vreau sa stiu daca e ceva rau daca nu mananc seara...si pentru cei curiosi am 1.85 si 75 de kg...si sunt slaninos..grasime adica big grin funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Lasa dietele!
Daca vrei sa scapi de kilograme(ceea ce la tine nu e cazul!), AI GREUTATE NORMALA! NU mai e nevoie sa slabesti deloc! Tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da dar am pectoralii mai grasi si am 3 colaceii la burta(cand stau in fund) si vreau sa nu mai am adica sunt foarte mari, si am burta si cand stau in picioare, de duminica am inceput sa sar coarda...si sa fac ceva flotari...crezi ca ma vor ajuta?

| Laurentiu_George_1993 a răspuns:

Salut ar trebui sa mananci o salata seara e ceva usor si nu necesita foarte mult efort pnt stomac si include si fructele

| TorokDiana a răspuns:

Nu este nimi dar daca vrei sa nu mananci seara trebuie sa mananci dimineata.