| radu655555555 a întrebat:

Salut, TPU, cum pot scapa de matreata? Am de doi ani aceasta probleme si mie super rusine... am incercat clear, head and shoulders, si altele dar degeaba. Sa cumpar ceva de la farmacie special pentru problema asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sampon cu NIZORAL, specific pentru dermatita seboreica.
Il gasesti in farmacii doar.

| Dalmore a răspuns:

Mergi la dermatolog.

| alex15ccc a răspuns:

Spala-te mai des.

| Ax3LdeV a răspuns:

Nivea men cu ceva carbune negru

| Dianaa_Apaczai_1995 a răspuns:

Incearca sa te limpezesti cu oțet.

| Dianaa_Apaczai_1995 a răspuns:

Limpezeste-te cu oțet, poate o sa mearga dupa 2-3 spalari, daca nu din prima.