| TheBoy12 a întrebat:

Cum pot slabi 3kg intr-o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PopescuAdina a răspuns:

Aplicand sfaturile de aici http://medicul.net/frumusete/subtierea-taliei/

Si folosind suplimentele de la Slim&Fit.

| speranata a răspuns:

Poti slabi 3kg intr-o saptamana daca ai vointa.
1 manaca de mai multe ori pe zi dar putin cate putin PANA LA ORA 18:00
2iNCERAC SA MANANACI MULTE FRUCTE SI LEGUME
3 inceraca sa faci miscare...:-s
4 NU MANCA CAREN DE PORC
5 incerca daca mananci iaurturi : sa maananci dietetice sau cu putine grasimi tonguetongue
succes
sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer vreau sa ti povestesc cum am slabit eu in 2 saptamani 4 kg: faceam cate 7-8 ore de scoala pe zi si mancam o eugenie de dimineata si cand veneam acasa mancam orez sau altceva mai usor invatam si ma culcam si intr o zi mi s a facut rau m am dus la doctor si m a intrebat daca am slabit si hopaa am slabit 4 kg in 2 saptamani tongue este adevarat si chiar vreau sa ti spun sa nu te infometezi sau alte chestii de genul acesta. oricum nici pastilele nu sunt recomandate big grin dar exercitiile fizice sunt bune si mai ales inotul e sfant!