| PrincessGirl000 a întrebat:

Cum pot slabi intr-o saptamana?

5 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Nu poti poti intr-o luna observabil dar intr-o saptamana nu face mai nimic

| BlackVeil a răspuns:

Fa sport intensiv, si apeleaza la o dieta calorica (maxim 900 de la calorii de zi). Pe langa asta bine ar fi sa mananci supa de varza (ajuta mult la slabit). Dar totusi daca esti copil nu-ti recomand supa de varza, dar este alegerea ta!
Daca respecti asta, poti da chiar 3 kg jos!

| Ruxy_2611 a răspuns:

Nu cred ca intr-o saptamana poti slabi cine stie cat, dar poti incepe prin a face sport si a nu mai manca atat de mult :d