| theprettylittleliars a întrebat:

Ziceti un mod de a slabi intr-o saptămână .

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| barbattttt a răspuns:

Intr-o saptamana, nu se prea poate decat, daca ti post negru vreo 3 zile (cu apa). Dar intr-o luna poti slabi daca te adptezi la meniuri vegetariene, si fara sa mananci dulciuri (doar furcte).

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

PArerea mea e sa respecti cele 3 mese ale zilei Si sa mananci fara grasimi Si chiar fara paine :*

| Miuriel a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Nu e bine sa manaci fara paine.Sa zicem ca mananci 2-3 saptamani fara paine, corpul se obisnuieste fara ea si uita ce este.Cand mananci din nou paine corpul tau nu stie ce este si te ingrasi.E bine sa ii dai corpului orice tip de aliment, dar in cantitati mici.Asa nici nu il dezobisnuiesti si cand mananci si in cantitati mai mari nu sunt probleme asa mari.

Sfatul meu pentru tine andreeaolteanu este sa manaci din fiecare cate putin.Sa nu mai mananci seara si sa nu bagi in tine fast food sau alte minuni.Bazeaza-te pe fructe si legume.
Sper ca te-am ajutat cu ceva. Numai bine!

| savingyou a răspuns:

Pe mine m-a ajutat! deci, vreo 3 zile la rind intr-o saptamana tii un fel de dieta: Intr-o zi bea 1 litru de apa si o banana sau un oricare fruct care are ceva calorii.succes!