| vio_1240 a întrebat:

Cum pot slabi mult intr-o saptamana?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Cu exercitii fizice! Nu poti slabi enorm de pe o zi pe noapte! Nu e indicat sa slabesti rapid, nu e sanatos! Fa sport, iar pentru o dieta consulta un nutritionist! E bine sa fii si sub supravegherea unui medic daca e vorba de pierderea mai multor kilograme. Nu cauta "diete minune" sau pastile, au efecte adverse cu consecinte foarte grave.

1 răspuns:
| liveincolors a răspuns:

N-ai cum sa slabesti mult intr-o saptamana, decat sa te infometezi. Si nu ti-as recomanda asta. Fa exercitii fizice, mananca salate, fructe, legume si in timp o sa se vada rezultatele. Dar e imposibil intr-o saptamana.