| anonim_4396 a întrebat:

big grin stiti sa imi ziceti niste boli de trecut pe adeverinta medicala?laughing stiu si eu de otita da imi trebuie 3 motivari si nu am ideei laughing Ms mult :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nico097 a răspuns:

Oreion,sinuzita acuta, cronica, pneumonie.

2 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Cine detine astfel de scutire medicala comite infractiunea de fals in inscrisuri sub semnatura privata, pedeapsa fiind inchisoare sau amenda penala.Nu te juca cu focul!

| Loora a răspuns:

Bronsita acuta tongue