| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

am 11 ani si in curand o sa implinesc 12 ani si chiar as vrea ceva special de ziua mea. As fi vrut un Ipad dar daca am si laptop si Ipod nu stiu... Alte ideei? NU ziceti jucarii pentru am trecut de faza asta fundita cele mai multe si bune ideei

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cadoul tău să fie ce este la modă acum și de ce ai tu nevoie în mod deosebit.
La mulți ani cu sănătate!
Pa, pa.

| BiaSiAtat a răspuns:

Thoamne, tu it cumperi ce vrei u de ziua ta si altii mor de foame :o? Ce oameni de prost gust pe lumea asta!

| yonutz1 a răspuns:

O masina, un dildo, un Samsung Galaxy Tab.

| yasana a răspuns:

Un iphon 4s un aparat foto un animalut nu de plus... iped

| comansorin a răspuns:

I-ati o banca daca tot iti permiti abia nu mai trebuie sa te gandesti an de an ce cadou iti trebuie

| TrottiForYouOfSurprise explică:

Daca sunte-ti ironici mai bine nu raspunde-ti!

| TrottiForYouOfSurprise explică:

@BiaSiAtat, ai vreo problema >? Probabil te gandesti ca eu imi iau tot ce dorsc si sunt o nesimtita.Dar nu e asa! Si in legatura cu oamenii care mor de foame, ce vina am eu >? Daca nu imi cumpar ce doresc se simt ei mai bine >? Oameni de prost gust?

| DeutzZa96 a răspuns:

Heey pai Ifone, un urs mare de plus sau ceva mare de plus,role,bicleta. aparat foto,laptop,un catelus/pisicuta/papagal/iguana/porc de guineea,un jurnal, oracol, postere, bijuterii ulciuri chestii de par:placa ondulator feon sclipici creme de par masti de par. Chestii de fata :creme farduri ceva care sa nu iti dauneze, o plimbare, un meega party cam atat am in minte LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu inteleg de ce vrei multe idei poti avea doar un raspuns si daca e bun sa ii dai funda,poti sa iti iei Smartphone,laptop,o cutie cu trucuri magice,un jurnal,haine, vestute, ochelari 3d,o carte,un pulovar, sampoane creme sau parfumuri etc, bafta si la multi ani.

| bigelcid a răspuns:

Ce zici de ceva ce chiar ti-ar folosi.