| Te0CeP a întrebat:

Dati-mi niste idei de serii de exercitii fizice pentru a imi creste majoritatea muschilor in special pe abdomen

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Cu totii avem deja patratele, insa nu le poti observa din cauza stratului de grasime care le acopera.

-Plank
-Side plank
-Stai in pozitie de flotare si ridica in aer cate un picior incat sa fie paralel cu podeaua si mentine acea pozitie cateva secunde.
-Stai culcat pe spate, bratele langa corp, si ridica-ti picioarele incat sa formeze un unghi de 30 de grade (aproximativ) si mentine acea pozitie cateva secunde
-Bicicleta, probabil ca deja stii cum se face.
-Inotul e un sport destul de bun pentru asta.

3 răspunsuri:
| spraytag88 a răspuns:

Flocitari